Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2014-07-12 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Ojcowie Karmelici, Drogi Ojcze Piotrze, Drogi Ojcze Włodzimierzu, dziękujemy za dzisiejszy piękny dzień. Dziś uczestniczyliśmy w spotkaniu modlitewnym Rodzin Karmelitańskich. Wróciliśmy z wieczernika napełnieni ogromną radością, miłością i wiarą. Nasze modlitwy są wysłuchane. My się zmieniamy. Zaczynamy zauważać drugiego człowieka, modlimy się za innych i swoim życiem świadczymy o Jezusie i Maryi. Moja Rodzina, moi bracia się nawracają. Chwała Panu! Dziękujemy Mateńce za wysłuchanie naszych próśb i za wstawiennictwo. Dziękujemy Wam Ojcowie za to miejsce, za Waszą posługę, za trud i poświęcenie. Niech Mateńka ma Was w swej opiece, a Duch Święty niech napełnia Was swoją mocą.
Szczęść Boże.
2014-07-12 ~Irena Moźdżyńska
Byłam na pielgrzymce w 2005r.w intencji Marcinka chorego na chorobę Pertesa któremu groził wózek inwalidzki a którym się opiekowałam/jestem pielęgniarką/ przeszłam na chorych kolanach za ołtarzem Mateńki ,mimo ogromnego bólu, gorąco się modląc. Marcinek po pół roku wyzdrowiał i dziś jest zdrowym dorodnym studentem po chorobie nie ma śladu. DZIEKI, WIELKIE DZIEKI MATENKO OBORSKA. Irena M
2014-05-06 ~Bożena Oleksa
30 grudnia 2012 r na przejściu dla pieszych w Mławie zginęła moja najukochansza córeczka Kasia, miała 18 lat i pełno planów na przyszłość. Życie bez Niej to ciągły ból, tęsknota i żal. Nie wiem jak długo bez Niej wytrzymam, jak żyć dalej? W sobotę -3 maja całą rodziną byliśmy w Oborach u Matki Boskiej Bolesnej aby powierzyć Jej swoje cierpienie i prosić o wstawiennictwo Matki do swojego Syna o przyjęcie Naszej Córeczki do Niebieskiego Królestwa, a nam siłę do życia,które straciło dla nas sens. Prosimy o modlitwę
2014-04-21 ~T.S.
"Zbawienie przyszło przez krzyż
Ogromna to tajemnica.
Każde cierpienie ma sens,
Prowadzi do pełni życia".
W ten szczególny Czas Radości Paschalnej błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa, pięknych, pełnych radosnej nadziei Świąt Wielkanocnych Drogim Karmelitom z Oborskiego Wzgórza oraz wszystkim internautom odwiedzającym oborską stronę internetową - aby otrzymane światło wiary przekazywali dalej, również w świat, ten internetowy - z radosnym Alleluja życzy T.S.
Dołączam również życzenia wszelkich potrzebnych łask z okazji kanonizacji wielkiego Polaka, Ojca Świętego Jana Pawła II.
2014-04-17 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Ojcowie z pięknego Oborskiego Sanktuarium, w dniu dzisiejszym obchodzimy piękne święto ustanowienia 2 sakramentów, Sakramentu Eucharystii oraz Sakramentu Kapłaństwa. Drodzy Ojcowie, w dniu Waszego Święta życzymy opieki Matki Bożej Bolesnej, abyście wytrwali w swojej posłudze kapłańskiej, otwierając nasze serca i umysły na miłość i miłosierdzie naszego Zmartwychwstałego Pana Jezusa Chrystusa, który czeka na nas każdego dnia. Życzymy Radosnych Świąt Wielkanocnych.
Szczęść Boże.


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio